Koszmar. Żona ugodziła męża nożem. Oboje byli pijani

Rodzinna awantura zakończoną atakiem nożem. Sprawca i poszkodowany byli pijani.

Wszystko wydarzyło się w czwartek 19 lipca około godziny 21:40 w miejscowości Kuźnica Zbąska. Wówczas to grodziska policja otrzymała zgłoszenie o awanturze domowej i ugidzeniu nożem. Na miejsce bardzo szybko dotarła policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Funkcjonariusze ustalili, że 44-letni mężczyzna uderzył ręką w twarz swoją 23-letnią pasierbicę, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Wrócił po kilku minutach i wybuchła kolejna awantura. W trakcie, której 41-letnia kobieta zadała swojemu mężowi cios nożem w plecy i okolice ramienia mówi dla portalu wlkp112.pl Aleksandra Hoffmann, z grodziskiej policji 

Kobieta została zatrzymana i przebywa w policyjnym areszcie. Ugodzony nożem mężczyzna trafił do szpitala. Obrażenia, których doznał nie zagrażają jego życiu i mężczyzna kilka godzin po zdarzeniu opuścił szpital.

41- kobieta miała w organizmie ponad pół promila alkoholu, mężczyzna prawie promil dodaje Hoffmann 

Podczas tego zdarzenia obecni byli 17-latek oraz kilkuletnie dziecko, którzy zostali przekazni pod opieką innego członka rodziny dodaje na koniec Hoffmann 

Na miejscu pracował policyjny technik kryminalistyki, który zabezpieczył materiał dowodowy.

Poprzedni artykułPolicjanci na sygnałach przyjechali po kebab w Grodzisku Wielkopolskim? (FILM)
Następny artykułPijany samochodem przyjechał na komisariat. Dzień wcześniej stracił prawo jazdy za prowadzenie po pijanemu (FILM)