Reklama samochody.pl

Poważny wypadek pod Nową Solą. Czołowe zderzenie BMW i skody. Nieprzytomna kobieta zabrana do szpitala (zdjęcie czytelnika)

Do poważnego wypadku doszło w środę, 3 stycznia, na drodze w Lubieszowie pod Nową Sol w województwie lubuskim. BMW czołowo uderzyło w skodę. Nieprzytomna kierująca skoda została karetką pogotowia ratunkowego przewieziona do szpitala. Na miejscu wypadku pracują nowosolscy policjanci.

O wypadku powiadomili nas czytelnicy  Kierujący BMW, mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego, jechał drogą w Lubieszowie w kierunku Nowej Soli. Z naprzeciwka jechała skoda. Nagle bmw zjechało na przeciwległy pas ruchu i tam czołowo uderzyło w skodę. – 20-letni kierujący BMW najprawdopodobniej zasnął podczas jazdy – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Poprzedni artykuł81-latek wjechał volkswagenem na przejazd i stanął za zamkniętymi rogatkami. Dostał za to surowy mandat
Następny artykułPijana matka opiekowała się niemowlakiem, który z oznakami wychłodzenia i niedożywienia trafił do szpitala