Pijana matka jechała autem z dziećmi. Auto dachowało (ZDJĘCIA)

Kompletnie nie odpowiedzialnym zachowaniem popisała się młodą kobietą, która będąc pijana wsiadła za kierownicę. Mało tego w aucie podróżowała trójka dzieci.

Do zdarzenia doszło w czwartek 17 sierpnia chwilę po 16:00 w miejscowości Łagiewniki położonej w gm. Grodziec.

Tam 26 letnia kobieta, która kierowała Volkswagen Passatem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku jezdni zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechała w pole doprowadzając do dachowania auta.

Jak się okazało kobieta nie była trzeźwa. W jej organizmie znajdowało się ponad 0,5 promila alkoholu. Autem podróżowało troje dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni przez ZMR do konińskiego szpitala informuje portal wlkp112.pl Sebastian Wiśniewski, z konińskiej policji 

Kobieta może teraz odpowiedzieć za spowodowanie wypadku drogowego oraz za kierowanie pojazdem mechanicznym będąc w stanie nietrzeźwości za co grozi jej do 3 lat więzienia dodaje Wiśniewski 

Oprócz policji swoje działania na miejscu prowadzili również strażacy zawodowi z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Koninie, ochotnicy z OSP Grodziec,OSP Królików, OSP Biskupice i dwie załogi Pogotowia Ratunkowego.

📷OSP Grodziec

Poprzedni artykuł5000 zł mandatu karnego 10 punktów karnych i zatrzymane prawo jazdy. Efekt brawury młodego kierowcy (ZDJĘCIA)
Następny artykułTo była tragiczna chwila. Nie żyje 19-latka