Reklama samochody.pl

Kompletnie pijana wiozła oplem dwoje dzieci. Mamusia wydmuchała ponad trzy promile alkoholu

Policjanci drogówki w Koninie zatrzymali 43-letnią mieszkankę gminy Golina. Wiozła dwoje swoich dzieci będąc kompletnie pijana. Wydmuchał ponad trzy promile alkoholu.

Policjanci konińskiej drogówki w Koninie na ulicy Poznańskiej  zatrzymali do kontroli opla corsę. Za kierownicą auta siedziała 43-letnia mieszkanka gm. Golina. Podczas sprawdzeń policjant wyczuł od kobiety silną woń alkoholu. Postanowił sprawdzić jej stan trzeźwości.

Okazało się, że kobieta wydmuchała ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Pijana kierująca  wykazała się dodatkowo skrajną nieodpowiedzialnością, ponieważ w takim stanie wiozła dwójka swoich dzieci w wieku 8 i 16 lat.

Mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy. Dzieci  zostały przekazane w bezpieczne ręce, natomiast nietrzeźwą matkę zatrzymano i doprowadzona do policyjne celi.
Po wytrzeźwieniu 43-latka została przesłuchana. Odpowie za kierowanie po pijanemu. Prokuratura po zapoznaniu się z materiałami  rozważy  również  podjęcie decyzji  o  zarzucie dotyczącym narażenie  dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Poprzedni artykułZaatakował na chodniku, pobił i obrabował mieszkańca Konina
Następny artykułDzieci zaatakowały 13-latka. Jeden z małych bandytów wbił mu w dłoń szklaną lufkę