Reklama samochody.pl

Ogólnopolski zlot samochodów pożarniczych i zabytkowych – zaproszenie

Zakrzewo to stolica Gminy w Powiecie Złotowskim, a w Województwie Wielkopolskim. Niewielka wieś która słynie z piękna natury i otoczenia jezior. To właśnie w tej liczącej blisko 2000 mieszkańców są Druhny i Druhowie którzy wpadli na pomysł aby zorganizować: Ogólnopolski Zlot samochodów Pożarniczych i Zabytkowych Zakrzewo Złotów Zlot został zorganizowany po raz pierwszy w 2016 roku.

Zakrzewo/Złotów Pokazały wtedy, że jest bardzo duże zainteresowanie motoryzacją minionej epoki pojazdów cywilnych a także strażackich. Podczas zlotu pokazujemy i uczymy. Wiąże się to z tym, że chcemy przyciągnąć jak najwięcej odbiorców dzięki którym poznajemy historię nie tylko pojazdów zabytkowych, ale również historię działalności Ochotniczej Straży Pożarnej jak i Państwowej Straży Pożarnej. Każdy znajdzie coś dla siebie, od nowych samochodów pożarniczych po stare klasyki. Również te samochody z czasów PRL mają swój urok i duszę. Podczas zlotu również uczymy, pokazujemy i kształtujemy naszych mieszkańców. Uczymy poprzez pokazywanie prawidłowego udzielania pierwszej pomocy medycznej, uczymy zachowania podczas różnych zdarzeń losowych,wypadków komunikacyjnych oraz zagrożeń związanych z eksploatacją pieców grzewczych.

| POLECANE – Dwa rozbite pojazdy i cztery osoby ranne w wypadku na nowotomyskiej obwodnicy [ZDJĘCIA]

Rozprowadzamy odblaski i czujki dymu. Przy okazji dobrze chcemy się bawić. Odbywają się pokazy Straży Pożarnej, Policji, Pogotowia. Chcemy zwiększyć atrakcyjność naszego Zlotu i jak najwięcej przyciągnąć mieszkańców, ale nie tylko z naszego powiatu, także z poza granic powiatu a nawet województw. Ogólnopolski Zlot samochodów Pożarniczych i Zabytkowych Złotów Zakrzewo to istna gradka i miszmasz motoryzacji oraz najdłuższa parada przybyłych na Zlot pojazdów i samochodów. To własnie w Złotowie Zlot się rozpoczyna o godzinie 14. i cieszy oko tamtejszych mieszkańców przez godzinę czasu, wtedy parada kolorowych, starych i nowych pojazdów rusza do Zakrzewa. A tam istne szaleństwo głośny przejazd przez miejscowość co świadczy o rozpoczęciu zlotu w Zakrzewie. Do tego wszystkiego konkursy na najładniejsze auto prywatne i strażackie, najstarsze oraz nagroda specjalna organizatora.

| POLECANE – Poważny wypadek dwóch ciężarówek. Dwie osoby ranne [ZDJĘCIA]

OSP Zakrzewo jako organizator zlotu zapraszamy państwa na niezwykle wydarzenie jakim jest ogólnopolski zlot samochodów pożarniczych zabytkowych Zakrzewo 2020. Czeka was wspaniała zabawa i wiele wydarzeń, które warto zobaczyć. To właśnie 5 września na obecność waszą liczymy aby razem przeżyć ten piękny dzień w miłej atmosferze i wspaniałej zabawie. Czekamy na was i do zobaczenia – mówi naszemu portalowi Michał Falba jeden z organizatorów imprezy.  

Każdy oczywiście zabiera pamiątki Zlotowe. Jeśli tego mało to czekają pokazy strażackie wystawy sprzętu pożarniczego oraz policyjnego, Wiele atrakcji dla dzieci zamki dmuchane Splash of color mega pozytywnie zakręcona rozbawi publiczność piana dla najmłodszych, sklepik z gadżetami Zlotowymi oraz nocna uczta koncerty i występy miedzy innymi znanych gwiazd disco polo.

To wszystko odbędzie 5 września jeśli wszystko wróci do normy a my będziemy się cieszyć z wspólnej zabawy.

Miło nam jest poinformować, że Nasz portal wraz z kolegami z Straż Pożarna Piła otrzymaliśmy patronat medialny imprezy. 

Poprzedni artykułGrasuje podpalacz, mieszkańcy wielu miejscowości w strachu [ZDJĘCIA]
Następny artykułZatrzymani do kontroli drogowej posiadali broń i narkotyki. Kierowca miał zakaz prowadzenia pojazdów