Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: Nie miała czasu, wyjechał takim autem. I pyk mandat 3 tys. zł
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Z kraju > Nie miała czasu, wyjechał takim autem. I pyk mandat 3 tys. zł
Z kraju

Nie miała czasu, wyjechał takim autem. I pyk mandat 3 tys. zł

Ostatnia aktualizacja 17 stycznia 2024 16:04
Opublikowano 17 stycznia 2024
Udostępnij
Udostępnij

Policjanci ruchu drogowego zwracają szczególną uwagę na samochody z zalegającym śniegiem i zaszronionymi szybami, co udowadnia kontrola drogowa przeprowadzona przez tyskich mundurowych.

We wtorek, 16 stycznia, godzinach przedpołudniowych patrol drogówki zatrzymał do kontroli kierującego hyundaiem. Przyczyna kontroli była widoczna już z daleka, ponieważ poza przetartą wycieraczkami szybą przednią, na całym samochodzie zalegała gruba warstwa śniegu.

Kierowca, jak zwykle w takich sytuacjach, tłumaczył się pośpiechem, jednak nie uniknął mandatu. Przypominamy, że jazda nieodśnieżonym autem jest wykroczeniem, za które można otrzymać mandat w wysokości od 20 do 3000 złotych. Istotne jest również to, że kierując takim pojazdem, stwarzamy zagrożenie, nie mając dostatecznego pola widzenia.

- Reklama -

Bądźmy więc odpowiedzialni za nas i za innych użytkowników dróg i poświęćmy te kilka minut na dokładne odśnieżenie naszych samochodów.

Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Kierująca i pasażerka wpadły na głupi pomysł. Myślały, że tak przechytrzą policjantów
Następny artykuł Dramat na imprezie. Pchnięty 59-latek uderzył głową w stół. Nie żyje
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Z kraju

Martwy 72-latek w zadymionym mieszkaniu, nie było pożaru. Przyczyna zgonu?

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek, 3 stycznia, w Dąbrówce Wielkopolskiej. W bardzo mocno zadymionym mieszkaniu zostały znaleziony martwy 72-latek.…

1 min czytania
Z kraju

Ten mężczyzna ukradł alkohol za niemal 1,2 tyś zł. Szuka go policja

Policjanci z komisariatu Policji w Koźminie Wielkopolskim prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży alkoholi. Do zdarzenia doszło 24 marca 2023 roku.…

1 min czytania
Z kraju

Tragiczny wypadek. Czołowo zderzyły się ciężarówka z bmw. Ciężarówka zapaliła się. Zginęła jedna osoba (ZDJĘCIA)

Do tragicznego wypadku doszło na drodze w miejscowości Mniów (woj. świętokrzyskie). Czołowo zderzyły się ciężarówka i bmw. Bmw dachowało, a…

1 min czytania
Z kraju

Trafił zakrwawiony do szpitala. Zmarł. Policja nie wie kto to był

Policjanci starają się zidentyfikować zwłoki mężczyzny, który 15 kwietnia, przy al. Armii Krajowej we Wrocławiu chciał odebrać sobie życie. Niestety…

2 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?