Rodzice porzucili dzieci i zniknęli. Zostawili im szokujący list. Szuka ich policja

Mokotowscy policjanci poszukują 44-letniej Anety Jagła oraz 49-letniego Adama Jagła.

Policja szuka pary z Warszawy, która porzuciła w domu dwóch niepełnoletnich synów i zniknęła. Dzieciom zostali list. Nie ma  ich już od pięciu dni.

Mokotowscy policjanci poszukują 44-letniej Anety Jagła oraz 49-letniego Adama Jagła. Nocą z 20 na 21 maja około północy wyszli z mieszkania i do dnia dzisiejszego nie wrócili. Nie nawiązali również żadnego kontaktu z rodziną.

W domu para zostawiła dwóch niepełnoletnich synów. Zostawili im list, w którym, że są dumni z dzieci i, że dadzą sobie same radę.

Pary szuka policja. Możliwe, że nocą z 22 na 23 maja nocowali w schronisku górskim Murowaniec w Tatrach.

Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, masywną sylwetkę, włosy długie fryzura typu bob. Prawdopodobnie ma tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantera. Może nosić okulary korekcyjne.

Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, normalną sylwetkę, włosy krótkie szpakowate, zarost krótki. Kuleje na prawą nogę. Prawdopodobnie tatuaż na lewym ramieniu.

Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionych lub widziały te osoby w ostatnim czasie proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej Policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 lub najbliższą jednostką Policji lub numerem alarmowym 112.

Poprzedni artykułPolicja pogryziony przez 28-latka podczas kontroli drogowej
Następny artykułTragiczna śmierć policjanta. Był też strażakiem OSP. Zostały żona i dwoje małych dzieci