Koszmarny wypadek. Dwie osoby nie żyją. Auto zostało mocno rozbite (ZDJĘCIA)

Policjanci z Bierunia pod nadzorem tyskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 1.00 w Bieruniu na ulicy Wawelskiej. W wypadku zginęły dwie osoby.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat Panda utracił panowanie nad pojazdem, uderzył w słup energetyczny, a następnie dachował.

W wyniku doznanych obrażeń 19-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Dwaj pozostali mężczyźni zostali zabrani do szpitali. Niestety pomimo wysiłków ratowników i lekarzy 30-latek zmarł w szpitalu.

Droga na odcinku gdzie doszło do wypadku, przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Bieruńscy śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach będą teraz ustalali przyczyny i dokładne okoliczności tego wypadku.

Apelujemy do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę. Przestrzegamy przed zbyt szybką jazdą zarówno w terenie zabudowanym, jak i poza nim. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego!

Poprzedni artykułVolkswagenem wjechała do rowu. Za kierownicą młoda kobieta (ZDJĘCIA)
Następny artykułMyślał, że uniknie kary. Po roku usłyszał zarzuty