Reklama samochody.pl

Narkotyki ukrywał w kuchni pod zlewozmywakiem. Grozi mu do 10 lat więzienia

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji zatrzymali 27-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Podczas czynności w mieszkaniu zatrzymanego funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 7 tys. porcji handlowych narkotyków, które schowane były pod kuchennym zlewozmywakiem. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości substancji odurzających i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Przeprowadzone w ostatnich dniach przez funkcjonariuszy z Referatu do walki z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego wrocławskiej komendy miejskiej działania doprowadziły do namierzenia i zatrzymania posiadacza znacznej ilości narkotyków.

Informacje, w posiadanie których weszli policjanci, potwierdziły się w momencie, kiedy po namierzeniu podejrzewanego 27-latka weszli do jego mieszkania na terenie Krzyków. Charakterystyczna woń marihuany, która rozniosła się po klatce schodowej tuż po otwarciu im drzwi, potwierdziła ich ustalenia.

W trakcie przeszukania ujawnili i zabezpieczyli ponad 7 tys. porcji narkotyków. 27-latek ukrywał je pod kuchennym zlewozmywakiem. Głównie była to marihuana, inne substancje psychoaktywne w postaci tabletek, a także MDMA.

Podczas przeszukania zabezpieczono także gotówkę, wagi elektroniczne, zgrzewarki, woreczki strunowe oraz młynek.

Zatrzymany 27-latek usłyszał już zarzuty z art. 62 ust. 2 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, a  decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułTragedia na Franowie. Nie żyje mężczyzna potrącony przez samochód
Następny artykułPożar samochodu osobowego na DK11. Pojazd spłonął doszczętnie (ZDJĘCIA)