Reklama Toyota

Pożar samochodu osobowego na DK11. Pojazd spłonął doszczętnie (ZDJĘCIA)

2 czerwca2022roku o godzinie 11:44Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymało informację poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego o pożarze samochodu osobowego na DK 11 w miejscowości Kierzkowice.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów z Jednostki Ratowniczo -Gaśniczej PSP z Chodzieży oraz z OSP KSRG Milcz stwierdzono, że znajdujący się na jezdni (trasie krajowej nr 11) samochód osobowy jest cały w płomieniach. W wyniku pożaru nikt nie został poszkodowany. Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu jednego prądu piany ciężkiej w natarciu na palący się samochód. Po ugaszeniu pojazdu, narzędziami hydraulicznym otwarto pojazd by dogasić wnętrze auta. Na czas gaszenia pojazdu ruch w komunikacji lądowej był całkowicie wstrzymany. Po ugaszeniu pojazdu policja kierowała ruchem wahadłowo.

W działaniach ratowniczo-gaśniczych trwających ponad godzinę brały udział dwa wozy gaśnicze straży pożarnej w sile 7strażaków. Akcję wsparła Policja.

Opracowanie: bryg. Leszek Naranowicz.

Zdjęcia: asp. sztab. Dominik Gapiński.

Poprzedni artykułNarkotyki ukrywał w kuchni pod zlewozmywakiem. Grozi mu do 10 lat więzienia
Następny artykułKoszmarny wypadek. Jedna osoba nie żyje. Sprawca wypadku to policjant, był pijany