Reklama samochody.pl

Najpierw uszkodził jaguara, a potem kopał policjanta podczas interwencji

47–latek przed sądem odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważenie dwóch funkcjonariuszy komendy w Kępnie. Mężczyzna kilkukrotnie kopał policjanta podczas przeprowadzanej interwencji. Wcześniej jak wynikało ze zgłoszenia, miał celowo uszkodzić jaguar na szkodę 59-letniego mężczyzny z miejscowości Olszowa.

W piątek 20 marca br. po godzinie 21 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie, o 47-letnim mężczyźnie z Olszowy, który pod wpływem alkoholu miał dokonać umyślnego uszkodzenia jaguara, powodując straty na szkodę 59-latka również z miejscowości Olszowa.

W czasie rozmowy z 47-latkiem policjanci wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu. Mężczyzna od samego początku nie dopuszczał funkcjonariuszy do głosu, wyzywając i obrażając ich wulgarne. Kiedy policjanci zaczęli zadawać mu pytania dotyczące zaistniałej sytuacji, mężczyzna stał się jeszcze bardziej wulgarny i agresywny. Funkcjonariusze zobowiązali mężczyznę do zachowania zgodnego z prawem, co jeszcze bardziej spotęgowało agresję. Agresor kopał policjanta. Został jednak bardzo szybko obezwładniony, zatrzymany i przewieziony do komendy. Wydmuchał prawie dwa promile alkoholu. Mężczyzna trafiły do policyjnego aresztu. Wkrótce przed sądem odpowie za popełnione przestępstwa. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Poprzedni artykułAż 323 pociski przeciwlotnicze leżały pod nasypem kolejowym (ZDJĘCIA)
Następny artykułWjechali pod szynobus. Mieli dużo szczęścia