Reklama samochody.pl

Naćpana matka wiozła seatem dziecko. Uderzyła czołowo w toyotę. Na miejsce przyjechał jej partner, też naćpany

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami. Dyżurny średzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na ul. Nekielskiej w Środzie. Policjanci z drogówki na miejscu ustalili, że winę za kraksę ponosi kierująca seatem ibizą.

Kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu i tam czołowo zderzyła się z toyotą yaris. Po zderzeniu toyota przejechała przez chodnik i wpadła na teren pobliskiej posesji. Zarówno kierująca, jak i podróżujące z kobietą roczne dziecko nie ucierpieli w kolizji.

Kierująca seatem był trzeźwa, ale zachowuje się jak pijana. Kiedy doszło do badania narkotestem kierująca od rzazu przyznała, że jest naćpana amfetaminą.

W pewny  momencie na miejsce zdarzenia przyjechał partner sprawczyni. Policjanci zauważyli, że on również jest bardzo pobudzony i ma problemy z wysławianiem się. Był trzeźwy, ale pobrano mu krew do badań pod kątem narkotyków. Policjanci przeszukując 25-latka znaleźli przy nim amfetaminę i marihuanę.

Okazało się, że mężczyzna ma również sądowy zakaz prowadzenia do 2031 r., który właśnie złamał.  Policjanci przeszukali mieszkanie 25-latka. Tam znaleźli zarówno amfetaminę jak i marihuanę w ilości umożliwiającej przygotowanie kilkudziesięciu porcji.

Sprawczyni kolizji i jej partner zostali zatrzymani. Za szereg czynów, które popełnili rozliczy ich sąd, który zadecyduje na jaką karę zasłużyła para. Roczne dziecko kobiety zostało przekazane pod opiekę ojcu.

Poprzedni artykułPowiedział, że jest pracownikiem banku i okradł seniorkę. Rozpoznajesz tego mężczyznę? (FILM)
Następny artykułUstawiali przetargi w agencjach mienia wojskowego. Pięć osób usłyszało zarzuty