Reklama Toyota

Na podwójnym gazie i z zakazem sądowy. Sprawa trafiła do sądu

W miniony weekend funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wyeliminowali z dróg naszego powiatu kierowcę, który kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości oraz mężczyznę, który kierował samochodem pomimo wydanego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów.

22 stycznia br o godzinie 4 nad ranem w Kępnie na ulicy Poznańskiej policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie dokonali zatrzymania 23 – letniego mieszkańca gminy Bralin , który kierował samochodem marki Bmw pomimo wydanego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Postępowanie w tej sprawie prowadzi komenda Powiatowa Policji w Kępnie.
W tym samym dniu o godzinie 16:30 w Rychtalu na ulicy Kępińskiej funkcjonariusze Posterunku Policji w Trzcinicy z siedzibą w Laskach zatrzymali 45 – letniego mężczyznę z powiatu Namysłowskiego, który kierował samochodem marki Bmw znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wskazało prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił swoje uprawnienia do kierowania pojazdami, został zatrzymany w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych i teraz przed Sądem odpowie za popełnione przestępstwo. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Poprzedni artykułZbąszyń. Uderzył w dom i uciekł z miejsca. Okazało się, że kierowca był kompletnie pijany (ZDJĘCIA)
Następny artykułNajpierw pijani Polacy w samolocie Ryanair, potem w tym samym samolocie awantura Niemców. Poszło o maseczki. Wezwano policję