Reklama samochody.pl

Młody kierowca Ibizy wjechał w zaparkowany przed posesją samochód (ZDJĘCIA)

Dziś w środę 10 czerwca około godziny 15:40 leszczyńskie służby zostały powiadomiony o zdarzeniu, do którego doszło na ulicy Orłowskiej w Lesznie. 

Z informacji, które zostały przekazane służba wynikało, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów oraz że w jednym z aut znajduje się osoba zakleszczona. Na miejsce skierowano natychmiast trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Leszna, Policję, Zespół Ratownictwa Medycznego (motoambulas)  oraz także Pogotowie Gazowe.

| POLECANE – Potrącenie rowerzystki. Sprawca ukarany mandatem (ZDJĘCIA)

Jak wynika z pierwszych ustaleń. Kierujący Seatem Ibiza 19-letni mężczyzna z dużą prędkością jadąc przez ulicę Gierymskiego prosto w kierunku ulicy Orłowskiego uderzył najpierw w stojący przed nim drugi pojazd marki Renault a następnie w skrzynkę z gazem.

Młody mężczyzna doznał obrażeń twarzoczaski, opuścił pojazd samodzielnie po tym jak strażacy użyli specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Na całe szczęście nie doszło do wycieku gazu.

| POLECANE – Zaginął 15-letni Tymoteusz Grząbka

Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie na pewno spędzi kilka najbliższych dni. Dokładne okoliczności całego zdarzenia ustala policja.

Poprzedni artykułMężczyzna kierował samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Grozi mu dwa lata więzienia
Następny artykułNa wieczną służbę odszedł druh ŚP. Jerzy Włodarczak