Reklama Toyota

Młody kierowca Ibizy wjechał w zaparkowany przed posesją samochód (ZDJĘCIA)

Dziś w środę 10 czerwca około godziny 15:40 leszczyńskie służby zostały powiadomiony o zdarzeniu, do którego doszło na ulicy Orłowskiej w Lesznie. 

Z informacji, które zostały przekazane służba wynikało, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów oraz że w jednym z aut znajduje się osoba zakleszczona. Na miejsce skierowano natychmiast trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Leszna, Policję, Zespół Ratownictwa Medycznego (motoambulas)  oraz także Pogotowie Gazowe.

| POLECANE – Potrącenie rowerzystki. Sprawca ukarany mandatem (ZDJĘCIA)

Jak wynika z pierwszych ustaleń. Kierujący Seatem Ibiza 19-letni mężczyzna z dużą prędkością jadąc przez ulicę Gierymskiego prosto w kierunku ulicy Orłowskiego uderzył najpierw w stojący przed nim drugi pojazd marki Renault a następnie w skrzynkę z gazem.

Młody mężczyzna doznał obrażeń twarzoczaski, opuścił pojazd samodzielnie po tym jak strażacy użyli specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Na całe szczęście nie doszło do wycieku gazu.

| POLECANE – Zaginął 15-letni Tymoteusz Grząbka

Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie na pewno spędzi kilka najbliższych dni. Dokładne okoliczności całego zdarzenia ustala policja.