Reklama samochody.pl

Mężczyzna wisiał na gałęzi drzewa. Szybka interwencja policji zapobiegła tragedii

Policjanci z Czerwonaka uratowali życie mężczyźnie, który chciał targnąć się na swoje życie. Pomoc przyszła w ostatniej chwili. Mundurowi w samą porę odnaleźli desperata i podjęli skuteczną resuscytację.

20 maja wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Czerwonaku otrzymali zgłoszenie z prośbą o interwencję. W jednym z domów doszło do awantury pomiędzy małżonkami. Na miejsce został wysłany patrol. Kiedy policjanci przyjechali pod wskazany adres dowiedzieli się, że mężczyzna będący stroną konfliktu chwilę wcześniej odszedł w kierunku lasu.

| POLECANE – Płonęły baloty słomy. Czy to robota podpalacza?? [ZDJĘCIA,WIDEO]

Mundurowi, przeczuwając co się może wydarzyć od razu rozpoczęli jego poszukiwania. Po chwili, obserwując teren na skraju lasu, zauważyli między drzewami niewyraźną postać. Kiedy podbiegli bliżej okazało się, że na gałęzi drzewa wisi mężczyzna. Był siny i nie oddychał. Natychmiast go odcięli, wezwali karetkę i rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Po chwili mężczyzna ponownie zaczął oddychać i odzyskał przytomność.

Załoga karetki pogotowia, która przyjechała na miejsce zabrała mężczyznę do szpitala. Z uwagi na agresywne zachowanie pacjenta w czasie transportu ratownikom medycznym towarzyszyli policjanci.

Wielkopolska Policja

Poprzedni artykułPonad półtora kilograma narkotyków w rękach policji
Następny artykułWypadek na drodze krajowej numer 32. Wśród poszkodowanych dziecko [ZDJĘCIA,WIDEO]