Reklama Toyota

Kiedy policjanci zaglądnęli mu do torby od razu trafił do aresztu (FILM)

Sąd wobec mężczyzny już zastosował 3 miesięczny areszt. Wszystko wskazuje na to, że nie za szybko opuści więzienne mury.

32-latek decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Wszystko za sprawą rawickich kryminalnych, którzy zatrzymali mężczyznę przewożącego ponad kilogram amfetaminy. Funkcjonariusze od dłuższego czasu przyglądali się 32-latkowi i czekali na odpowiedni moment. Polskie prawo za tego typu przestępstwo przewiduje do 10 lat więzienia.

W poniedziałek, 20 lutego, kilka minut po północy na drodze krajowej S5, w rejonie miejscowości Bojanowo, został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Rawicza kierowca Mitsubishi Space Star, 32-letni mieszkaniec gminy Krobia. W pojedzie podróżowała razem z mężczyzną jego partnerka. Do zatrzymania nie doszło przez przypadek, kryminalni od dłuższego czasu „przyglądali” się parze. Czekali na odpowiedzi moment.

W czasie kontroli w samochodzie policjanci znaleźli skryty pakunek a w nim tak jak podejrzewali były narkotyki. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli ponad kilogram a dokładnie 1019,21  gramów amfetaminy. Zatrzymana kobieta 33-latka ukrywała w swojej bieliźnie, ponad 4 gramy metaamfetaminy, za które usłyszała zarzut posiadania substancji psychotropowej.

32-latkowi pobrano krew do badania na zawartość środka odurzającego. Policjanci mieli podejrzenie , że mógł on kierować mitsubishi pod jego działaniem. Zatrzymany mieszkaniec gminy Krobia w przeszłości był już notowany za przestępstwa narkotykowe.

Tym razem za posiadanie amfetaminy w znacznych ilościach grozi mu do 10 lat więzienia. Sąd wobec mężczyzny już zastosował 3 miesięczny areszt. Wszystko wskazuje na to, że nie za szybko opuści więzienne mury.

Poprzedni artykuł27-latek kradł ile tylko mógł w sklepach w Śremie
Następny artykułKradł paliwo z baków. Wpadł na gorącym uczynku