Reklama samochody.pl

27-latek kradł ile tylko mógł w sklepach w Śremie

Policjanci ze śremskiej patrolówki zatrzymali złodzieja, który z różnych sklepów w Śremie kradł: artykuły drogeryjne, buty i odzież. Znaczna część skradzionego mienia wróciła do dalszej sprzedaży, a 27 – letni miłośnik cudzej własności, za swoje zachowanie, odpowie przed sądem.

W piątek, 17 lutego, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w jednym ze śremskich sklepów zatrzymano złodzieja, który ukradł golarkę i zestaw do strzyżenia.

Sprawą zajęli się policjanci patrolówki, którzy ustalili, że 27 – letni mieszkaniec Śremu, tego samego dnia, kradł jeszcze w trzech innych śremskich sklepach. Mundurowi w torbie, którą złodziej miał przy sobie, znaleźli kradzione rzeczy, w tym buty sportowe.

Policjanci zatrzymali 27-latka i trafił on do policyjnego aresztu. Kryminalni w miejscu zamieszkania złodzieja znaleźli odzież wcześniej skradzioną również w śremskich sklepach.

Następnego dnia, 18 lutego, sprawca kradzieży usłyszał zarzut, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Z zebranego w sprawie materiału dowodowego wynika, że w okresie od 30 stycznia do 17 lutego tego roku sklepowy złodziej kradł aż osiem razy.

Mężczyzna był już wcześniej notowany i karany za kradzież z włamaniem. Miało to miejsce na terenie województwa dolnośląskiego. Teraz czeka go kolejna sprawa w sądzie.

Poprzedni artykułTragedia. Wjechał elektryczną hulajnogą pod porsche. Zginął na miejscu
Następny artykułKiedy policjanci zaglądnęli mu do torby od razu trafił do aresztu (FILM)