Kargowa. Zrzutka dla 4 dzieci tragicznie zmarłej Sandry po wypadku (WIDEO)

Nie żyją trzy kobiety potrącone w Kargowej.

W Kargowej, dnia 1 czerwca, w Dniu Dziecka doszło do tragicznego wypadku w którym zginęły trzy kobiety – Babcia, Córka i Wnuczka.

Najmłodsza z kobiet 28 – letnia Sandra osierociła czwórkę wspaniałych dzieci:

Wojtuś 2 latka, Zuzia 9 latka, Jagódka 3 lat i Lenka 11 lat. Dzieci w tym dniu straciły swoją ukochaną Mamę. Zostały pod opieką Narzeczonego zmarłej Sandry.

link do zbiórki 

Jako OSP KSRG KARGOWA byliśmy świadkami tego dramatycznego zdarzenia i braliśmy udział w akcji ratowniczej w tym nieszczęśliwym wypadku. Panu Dariuszowi w jednej chwili zawalił się cały świat.

Chcemy wesprzeć inicjatywę charytatywnej zbiórki, by choć trochę pomóc rodzinie.

Pomagamy w utworzeniu tej zrzutki, by Pan Dariusz mógł poświęcić całą swoją uwagę dzieciom, które teraz będą potrzebować wiele czasu by odnaleźć się w tej smutnej rzeczywistości. Nowa sytuacja wymaga dużo siły od Pana Dariusza. W tak trudnych chwilach nie powinien zamartwiać się o środki finansowe na utrzymanie rodziny.

link do zbiórki

Jak dobrze wiemy są instytucje, które pomagają ludziom w trudnych sytuacjach życiowych, lecz w tych czasach to za mało. W związku z tym zachęcamy Państwa do wsparcia rodziny w tej trudnej sytuacji.

📸OSP Kargowa

o wypadku pisaliśmy tutaj 

Makabra w Kargowej. Trzy osoby nie żyją. Zostały potrącone przez samochód

Rodzinna tragedia w Kargowej. Matka, córka i babcia zginęły potrącone. Jedna z kobiet osierociła czworo dzieci (ZDJĘCIA)

 

 

Poprzedni artykułJechała z dzieckiem i koleżanką. W trakcie jazdy piła alkohol. Kobieta stanie przed sądem
Następny artykułJest wyrok za gwałty na 6-letnim dziecku przez ojca i jego kolegów. Chłopczyk przeżył koszmar