Jest wyrok za gwałty na 6-letnim dziecku przez ojca i jego kolegów. Chłopczyk przeżył koszmar

Przed sądem apelacyjny w Poznaniu zapadł wyrok w ponownym procesie Karola K. Za gwałty na dziecku spędzi w więzieniu 10 lat. Zgwałcił dwa razy wówczas 6-latka i próbować kolejny raz skrzywdzić chłopca.

Wszystko rozegrało się w Dopiewie pod Poznaniem. Chłopiec miał wtedy 6 lat. Jak informuje epoznan.pl, sytuacją rodziny zainteresowała się opieka społeczna, która zaniepokoiła się zachowaniem chłopca. 6-latek problem z kontrolowaniem potrzeb fizjologicznych. Był również agresywny.

Chłopiec w szkole symulował stosunek z innym dzieckiem. Na takie zachowanie zwróciła uwagę zaniepokojona dyrekcja szkoły.

O wszystkim została powiadomiona policja. Wtedy nie było jednak podstaw mówiących o tym, że dziecka było molestowane seksualnie w domu.

Matka z powodu problemów z alkoholem straciła synka. Chłopiec trafi do w pogotowia rodzinnego, w którym wyszła tragiczna prawda o udrękach chłopca.

Maluch w pogotowia opowiedział opiekunom o tym, że był gwałcony przez ojca oraz jego kolegów. Mężczyźni puszczali mu filmy pornograficzne.

Ojciec chłopca Wojciech K. oraz dwóch jego kolegów zostali oskarżeni i stanęli przed sądem. W 2019 r. usłyszeli kary więzienia. Ojciec 15 lat, a koledzy na 12 lat oraz na 6 lat. Jak informuje epoznan.pl mieli też zapłacić chłopcu 250 tys. zł odszkodowania.

Obrona mężczyzn złożyła apelację. Ojcu dręczonego chłopca, w maju 2023 r. utrzymano w mocy wyrok pierwszej instancji. Ten wyrok jest prawomocny.

Prawomocnie został skazany również Marcina W. Za kartami spędzi 12 lat. Sprawa Karola K., trafiła do ponownego rozpoznania przez sąd. Został skazany na 6 lat więzienia, a potem został uniewinniony.

Teraz sąd apelacyjny skazał Karola K. na 10 lat więzienia. To kara za zgwałcenie 6-latka. Mężczyzna chciał dalej gwałcić dziecko, ale chłopiec uciekł. Wyrok nie jest prawomocny.

Poprzedni artykułKargowa. Zrzutka dla 4 dzieci tragicznie zmarłej Sandry po wypadku (WIDEO)
Następny artykułNie żyje żołnierz broniący Naszej granicy. Mateusz został ugodzony nożem