Reklama Toyota

Śmiertelny wypadek. Nie żyją dwie osoby. Bus uderzył w drzewo (ZDJĘCIA)

Do śmiertelnego wypadku doszło nocą z poniedziałku na wtorek, 23 sierpnia, na drodze Brzózka-Dzikowo koło Gubina. Bus uderzy w drzewo. Zginęły dwie osoby.

Wszystko wydarzyło się po północy na drodze krajowej nr 32. Kierujący busem fiatem ducato wpadł w poślizg i stracił panowanie nad kierownicą. W rejonie Dzikowa bus wypadł z drogi, wjechał do rowu i potem z ogromną siłą przodem uderzył w drzewo.

Na miejsce wypadku zostały wezwane służby ratunkowe. Dojechały wozy strażaków, karetki pogotowia ratunkowego oraz krośnieńska policja. Ruszyła akcja ratunkowa.

Przód busa został zmiażdżony. W samochodzie były zakleszczone dwie osoby, kierowca oraz pasażer. Strażacy wycięli je z rozbitego busa sprzętem hydraulicznym.

– Dwie osoby niestety zginęły w wypadku – mówi nadkom. Norbert Marczenia z krośnieńskiej policji. To 45-letni kierowca busa, mieszkaniec powiatu krośnieńskiego i 35-letni pasażer, najprawdopodobniej mieszkaniec Żar. To jeszcze ustala policja.

Przyczynę oraz okoliczności w jakich doszło do śmiertelnego wypadku wyjaśniają policjanci oraz prokurator.

To już końcówka wakacji. W woj. lubuskim podczas dwóch wakacyjnych miesięcy policja zanotowała 7 wypadków, w których zginęło 10 osób.

Poprzedni artykułDwóch mężczyzn podpaliło śmietniki bez powodu. W domu jednego z nich znaleziono marihuanę
Następny artykułO krok od tragedii na krajowej 32. Przewoził 20 ton gazu…doszło do pożaru opony