Reklama samochody.pl

Gruzin deportowany z Polski. Był u nas nielegalnie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili, że 36-letni obywatel Gruzji przebywa nielegalnie na terenie naszego kraju. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, wszczęli wobec niego procedurę deportacyjną i przetransportowali go do placówki Straży Granicznej w Poznaniu.

W połowie marca br. policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile pełnili służbę na terenie miasta. Podczas legitymowania 36-letniego obywatela Gruzji i sprawdzania jego danych w systemie informatycznym, okazało się, że mężczyzna przebywa na terenie Polski nielegalnie. Mężczyzna nie posiadał odpowiednich dokumentów uprawniających go do pobytu w naszym kraju.

W związku z tym mundurowi zatrzymali obywatela Gruzji, który trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze pod nadzorem naczelnika Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile wszczęli wobec mężczyzny procedurę deportacyjną, wykonując wiele czynności, w tym kierując do Straży Granicznej wniosek o wydanie decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu. Policjanci przetransportowali 36-letniego obywatela Gruzji do placówki Straży Granicznej w Poznaniu.

podkom. Żaneta Kowalska – KPP Piła

Poprzedni artykułGroźne dachowanie samochodu osobowego
Następny artykułStrażacy ruszyli na ratunek choremu mężczyźnie