Porwali kobietę. Spodobała się mężczyźnie, dlatego chciał się z nią ożenić

Do porwania doszło w miejscowości Rzadkowo. Romowie uprowadzili 27-letnią kobietę z jej domu. Wrzucili ją do samochodu i wywieźli. Sam powód porwanie jest makabryczny.

Jak informuje epoznan.pl, policja z Piły dostał zgłoszenie od świadków, którzy widzieli, jak z jednego z domów w miejscowości Rzadkowo czterech mężczyzn wyprowadziło 27-letnią kobietę. Szarpali i ciągnęli kobietę i widać było, że stawiała opór. Mężczyźni wrzucili kobietę do samochodu i szybko dojechali.

Na miejsce natychmiast dojechały zaalarmowane patrole policji. Do akcji włączyli się policjanci kryminalni oraz z komendy wojewódzkiej w Poznaniu i powiatowej w Gostyniu. Mundurowi ustalili również personalia sprawców porwania kobiety.

Sprawcami porwania byli Romowie w wieku od 20 lat do 28 lat. Policjanci odnaleźli również uprowadzoną kobietę. Była cała i zdrowa. Ona także jest Romką.

Sprawcy usłyszeli zarzuty porwania. Grożą im kara do 5 lat więzienia. Czynności dotyczące zdarzenia cały czas są prowadzone.

Nieoficjalnie jednemu z mężczyzn spodobała się kobieta, dlatego uprowadził ją. Miał zamiar wziąć z porwaną kobietą ślub. Kiedyś porywano kobiety wśród Romów dla ożenku. Obecnie takie coś jest niezgodne z prawem.

Poprzedni artykułOgromna wygrana w Eurojackpot w Trzciance
Następny artykułKtoś przywiązał psa do drzewa w lesie, bo nie chciał go leczyć