Reklama samochody.pl

Groźny wypadek. Ranny motocyklista trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

Wczoraj 17 kwietnia, około godziny 22:15 Wolsztyńskie Służby Ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym w miejscowości Berzyna na wysokości firmy Firestone.

Natychmiast na miejsce zdarzenia zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Wolsztyn, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego „P”.

Po przybyciu na miejsce zastano całkowicie rozbity motocykl oraz samochód osobowy marki Skoda Fabia. Do działań strażaków, którzy przybyli należało zabezpieczenie miejsce zdarzenia, pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego oraz oświetleniu miejsca.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że 19-letnia mieszkanka Wolsztyna wyjeżdżając ze stacji benzynowej na drogę wojewódzka nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motorowerzyście, 52-letniemu mężczyźnie mieszkańcowi Kębłowa. Jeszcze na miejscu zdarzenia lekarze walczyli o życie mężczyzny w karetce pogotowia.

52-letni mieszkaniec Kębłowa z urazem czaszkowym przewieziony do szpitala. Kobieta trzeźwa, od mężczyzny pobrano krew do badań.

Nastolatce zatrzymano prawo jazdy. Wszczęte postępowanie przygotowawcze.

Po czynnościach dochodzeniowych Policji usunięto na pobocze motorower wraz z pozostałościami po zdarzeniu i zmyto jezdnię wodą.

Poprzedni artykułPoważny pożar na wysypisku śmieci. Dym widać z wielu kilometrów
Następny artykułOgromny pożar chlewni. W akcji strażacy z trzech powiatów [ZDJĘCIA + FILM]