Reklama samochody.pl

Dwie małe złodziejki w wieku 13 i 14 lat kilka razy okradły sklep w galerii

Od około dwóch miesięcy w jednym ze sklepów w galerii w Ostrzeszowie dochodziło do licznych kradzieży. Pomimo zabezpieczonego monitoringu nie udało się ustalić tożsamości złodziei, aż do wczoraj. Złodziejki to dwie młode dziewczynki w wieku 13 i 14 lat.

Nieprawidłowości podczas rozliczenia towaru wzbudziły podejrzenia pracowników jednego ze sklepu w ostrzeszowskiej galerii. Gdy ujawnili brak części produktów, postanowili przejrzeć monitoring. Na jednym z nagrań zauważyli, jak dwie młode dziewczynki kradną kosmetyki. Powiadomiono policję.

Analiza materiału wideo z kamer monitoringu pokazała, że kradzieży było znacznie więcej. Łączna wartość skradzionych rzeczy wyniosła ponad 1,5 tys. zł. W trakcie prowadzonego dochodzenia mającego na celu ustalenie tożsamości sprawczyń, do komendy wpłynęło zawiadomienie, że odpowiedzialne za kradzieże wróciły do sklepu. Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce, zatrzymali dwie młode dziewczynki w wieku 14 i 13 lat. To mieszkanki powiatu ostrzeszowskiego. Wróciły kraść. Przy złodziejkach znaleziono naszyjnik oraz gumkę do włosów. Małoletnie w trakcie przesłuchania przyznały się do zarzucanego im czynu. Teraz o ich losie zadecyduje sąd rodzinny.

Poprzedni artykułWandal zniszczył kilka samochodów, w tym karetkę
Następny artykułWypadek. Audi uderzyło drzewo. Kierowca uniknął czołowego zderzenia z volkswagenem (ZDJĘCIA)