Reklama Toyota

Policjanci weszli do piwnicy kiedy 19-latek zaczynał „wciągać” amfetaminę

Policjanci w Ostrzeszowie interweniowali wobec grupki młodzieży, głośno imprezującej w piwnicy jednego z budynków. Okazało się, że jeden z imprezowiczów miał przy sobie aż 12 gramów amfetaminy i właśnie miał zażyć amfetaminę 

W piątek, 20 marca, policjanci z prewencji w Ostrzeszowie zostali wysłani przez oficera dyżurnego do jednego z bloków. W piwnicy miała znajdować się głośno zachowująca się i pijąca alkohol grupa młodzieży. Na miejscu, po wejściu do piwnicy patrol zauważył młodego mężczyznę nachylającego się nad usypaną „ścieżką” białego proszku. Policjanci zabezpieczyli substancję i zatrzymali mężczyznę. Narkotest wskazał, że to była amfetamina. W pomieszczeniu policjanci znaleźli też marihuanę. W sumie zabezpieczyli około 12 gramów narkotyków.

Na miejscu znajdowały się też osoby nieletnie, które przekazano pod opiekę rodziców. Nieletnich czeka postępowanie wyjaśniające, czy nie padli ofiarą demoralizacji. 19-latek, mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego usłyszał zarzuty. Stanie za to przed sądem.

Poprzedni artykułAle wstyd! Mieszkaniec Leszna wyrzucił śmieci na polu. Odnalazła go policja
Następny artykułMakabryczny wypadek. Rowerzysta zginął na miejscu