Reklama samochody.pl

Drogówka zatrzymała prawa jazdy trzem piratom drogowym

Policjanci z drogówki w Kępnie zatrzymali prawa jazdy dwóm kierującym bmw i volkswagenem, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

Niechlubnym rekordzistą prędkości minionego weekendu okazał się jednak 27–letni mieszkaniec Oławy, który w sobotę, 29 marca, około godz. 14.00 jechał bmw z prędkością 134 km/h w miejscowości Mroczeń. Stracił za to prawo jazdy na trzy miesiące, dostał mandat oraz punkty karne.

W sobotę, 28 marca, policjanci z drogówki w Kępnie przed godziną 17.00 , pełniąc służbę na drogach powiatu. Wtedy zatrzymali kierującego bmw, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. 29- letni obywatel Gruzji w miejscowości Jankowy przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał z prędkością 101 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Został tez ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

Trzeci kierowca, mieszkaniec Mikorzyna. Kierując volkswagenem 42-latek w miejscowości Myjomice jechał z prędkością również 101 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy na trzy miesiące , dostał mandat oraz punkty karne.

Poprzedni artykułPoważny wypadek. Zderzyły się dwa auta. Peugeot staranował pieszego
Następny artykułPolicja szuka zaginionego Jana Kolana