Koszmar kobiety. Mogła zginąć pod kołami ciągnika rolniczego

W niedziele w miejscowości Myjomice kierujący ciągnikiem rolniczym wraz z przyczepą potrącił pieszą, która w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala w Kępnie.

W niedzielę 10 września około godziny 19:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło pomiedzy miejscowościami Myjomice – Ostrówiec na drodzę serwisowej S8. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, którzy udali się na miejsce zdarzenia ustalili, że 74 – letni mężczyzna kierując ciągnikiem rolniczym marki John Deere wraz z przyczepą rolniczą potrącił idącą drogą szutrową 46 – letnią mieszkankę Gminy Kępno.

Kobieta w stanie ciężkim została przetransportowana do Kępińskiego Szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwym. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo śledcza wraz z technikiem, która zabezpieczyła ślady. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Poprzedni artykułMężczyzna niemal odrąbał sobie rękę siekierą. Akcja policji (FILM)
Następny artykułKoszmar kur niosek na fermie w Wielkopolsce. Padają w cierpieniach. Sprawa trafiła do prokuratury (FILM +18)