Reklama samochody.pl

Dramat w Porażynie. Pociąg potrącił mężczyznę. Zginął na miejscu

Mężczyzna, który został potrącony przez pociąg zginął na miejscu.

Tragedia rozegrała się w nocy z poniedziałku na wtorek z 15 na 16 maja około godziny 00:37 . Wówczas to nowotomyskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu człowieka przez pociąg relacji Warszawa – Berlin w miejscowości Porażyn.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nowego Tomyśla, ochotników z Opalenicy oraz policję.

Policjanci, którzy natychmiast przybyli na miejsce zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali niezbędne czynności na miejscu zdarzenia – mówi dla portalu wlkp112.pl Mariusz Majewski z nowotomyskiej policji 

Gdy na miejsce dotarli strażacy potwierdzili zgłoszenie, s zarazem zastali pod kołami pociągu osobę, która została potrącona. Z uwagi na rozczłonkowanie ciała, strażacy odstąpili od udzielenia pomocy.

Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Maszynista pociągu był trzeźwy. Szczegóły i okoliczności zdarzenia wyjaśnia nowotomyska policja pod nadzorem prokuratury. Ustalamy dane personalne mężczyzny – dodaje Majewski

Poprzedni artykułNajpopularniejsze choroby trawnika. Czy da się przed nimi ustrzec?
Następny artykułDramatyczna akcja na wodzie. Łódź nabierała wody. Na pokładzie byli ludzie (zdjęcia,wideo czytelnika)