Reklama Toyota

Domowy sadysta ze Złotowa zatrzymany. Bił i poniżał partnerkę

31-letni mieszkaniec Złotowa znęcał się nad swoją partnerką. Kobieta była bita i poniżana. Działał w warunkach recydywy, został zatrzymany i usłyszał już zarzut.

W poniedziałek, 21 sierpnia . krótko po północy, funkcjonariusze prewencji policji w Złotowie zostali wysłani na interwencję domową do jednego z mieszkań w Złotowie. Ludzie zgłaszali, że z mieszkania dochodziły odgłosy awantury, płaczu i krzyku.

Uczestnikami miała być kobieta z dziećmi, nad którymi znęcał się mężczyzna. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce natychmiast odizolowali sprawcę przemocy od poszkodowanej. 31-latek został zatrzymany, a kobiecie i jej dzieciom zapewniono niezbędną pomoc.

W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że zatrzymany mężczyzna od blisko 7 miesięcy znęcał się nad partnerką. Kobieta była bita i poniżana. Sadysta działa w warunkach recydywy. Już wcześniej odbywał karę więzienia za takie samo przestępstwo.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad kobietą. Śledczy wraz z prokuratorem wnioskowali o tymczasowe aresztowanie podejrzanego.

Sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora. Zastosował wobec 31-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

Poprzedni artykuł65-latka ukradła biżuterię na lotnisku i poleciała na wakacje
Następny artykułPijany kierowca wjechał mercedesem na plac zabaw. Potem zaatakował policjantów