Reklama e-mundur.pl

Poszukiwany Rafał Hejser. To sprawca śmiertelnego wypadku. Uciekł z miejsca zdarzenia

Rafał Hejser spowodował wypadek. Na miejscu zginęła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego

Policjanci z komendy w Złotowie, na podstawie listu gończego wydanego przez sąd, poszukują Rafała Hejesera. To sprawca śmiertelnego wypadku drogowego.

Rafał Hejser, 28 sierpnia, spowodował wypadek drogowy. Na miejscu zginęła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego. 32-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo uciekł z miejsca wypadku i cały czas się ukrywa. Został za nim wydany list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z dyżurnym komendy w Złotowie pod numerem 47 77 43 200 lub policjantami wydziału kryminalnego pod numerem 47 77 43 270 w godz. 7.30-15.30.

Za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Policja zapewnia anonimowość osobie, która przekazującej informacje o poszukiwanym.

Przypomnijmy. Do wypadku doszło na wylocie ze Złotowa. Samochód na łuku wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewa. W wypadku zginęła jedna osoba. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Śmiertelny wypadek. Zginęła jedna osoba.Sprawca uciekł [ZDJĘCIA]