Chmura miała nosa. Diler nie miał szans

Chmura wywęszyła narkotyki.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu ukrywał narkotyki w specjalnie przygotowanych skrytkach. Część z nich została odnaleziona przez Chmurę, psa wyszkolonego do wykrywania zapachu narkotyków. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów amfetaminy i marihuany oraz 53 sztuki tabletek ekstazy.

Policjanci pionu kryminalnego posiadali informację, że 32-letni mieszkaniec Piły może posiadać narkotyki. 18 stycznia funkcjonariusze przystąpili do realizacji i potwierdzili swoje podejrzenia. W toku czynności wylegitymowali mężczyznę i ujawnili przy nim woreczek strunowy z zawartością amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany. Kryminalni przystąpili też do przeszukania jego miejsca zamieszkania. Ujawnili przy tym kilka skrytek m. in. w zabudowie meblowej. W ich wnętrzu znajdowały się narkotyki i gotówka. W działania włączyła się również Chmura wraz ze swoim przewodnikiem, która wskazała kolejną skrytkę, tym razem usytuowaną na balkonie. Tam policjanci zabezpieczyli kolejne pojemniki z marihuaną.

Funkcjonariusze łącznie ujawnili ponad 70 gramów marihuany, 30 gramów amfetaminy oraz 53 sztuki tabletek ekstazy. Zabezpieczyli też gotówkę na poczet przyszłej kary w dwóch walutach o łącznej wartości ponad 1500 złotych. 32-letni pilanin usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Poprzedni artykułWypadek na strzelnicy. Kobieta postrzeliła się w udo
Następny artykułGroził śmiercią organizatorom WOŚP. Do jego mieszkania zapukała policja