Groził śmiercią organizatorom WOŚP. Do jego mieszkania zapukała policja

Sąd przychylił się do wniosku i zadecydował, że mieszkaniec gminy Słupsk najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który groził za pośrednictwem znanego portalu społecznościowego organizatorom WOŚP w Pile. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W ostatnim czasie na znanym portalu społecznościowym pojawił się wpis jednego z lokalnych sztabów WOŚP. W komentarzu do zamieszczonego postu jeden z użytkowników stosując wulgaryzmy groził pozbawieniem śmiercią jego autorom. W swoim absurdalnym wpisie nawiązał również do zabójstwa Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska.

Pilscy kryminalni od razu zajęli się tą sprawą i przeprowadzili szereg czynności, które ostatecznie doprowadziły do zatrzymania 55-letniego mieszkańca gminy Słupsk. Bardzo zdziwiony mężczyzna przekonał się, że w internecie nie jest anonimowy, a skutki jego wpisów będą bardzo dotkliwe.

Zatrzymany usłyszał zarzuty, za które grozi mu kara do 3 lat więzienia. Na podstawie zebranych dowodów prokurator zwrócił się do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do wniosku i zadecydował, że mieszkaniec gminy Słupsk najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Poprzedni artykułChmura miała nosa. Diler nie miał szans
Następny artykułCo za pech. Pijany „zaparkował” na trawniku pod… komendą policji