Reklama samochody.pl

19 i 26 latek w rękach policji. Grozi im do 10 lat więzienia

Policjanci z wydziału kryminalnego średzkiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn. Śledczy powiązali 19 i 26 latka z szeregiem włamań, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego.

Kryminalni zebrali materiał dowodowy, który nie budził żadnych wątpliwości, że średzianin wraz z mieszkańcem gminy Kórnik wspólnie prowadzili przestępczy proceder.

Sprawcy włamywali się do rzadko uczęszczanych lokali i budynków, garaży, gospodarstw i budynków gospodarczych. Stamtąd kradli przede wszystkim elektronarzędzia, akumulatory i zestawy narzędzi. Włamywacze usłyszeli zarzuty. Grozi im do 10 lat więzienia. O karze dla złodziei zadecyduje sąd.

Funkcjonariusze odzyskali zdecydowaną większość skradzionych szlifierek, wkrętarek, polerek, narzędzi ogrodowych oraz walizek narzędziowych. Wszystko warte blisko 6 tysięcy złotych. Trwa zwracanie ich prawowitym właścicielom.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na stronie? Skontaktuj się z nami. 

KPP Środa Wielkopolska

Poprzedni artykułWypadek. Bus roztrzaskał się o drzewo. Ranna jedna osoba (ZDJĘCIA)
Następny artykułPożar instalacji gazu ziemnego w miejscowości Krzyszkowo [ZDJĘCIA]