Złodziejska para nakradła w markecie w Pile na 6,7 tys. zł

Pilscy policjanci zatrzymali 25- letnią kobietę i 18-letniego mężczyznę, którzy wspólnie kradli w jednym z marketów spożywczych. Wartość skradzionych przez nich towarów przekroczyła 6,7 tys. zł. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

W poniedziałek, 16 października, do komendy w Pile wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży w jednym z marketów spożywczych. Pracownicy sklepu rozpoznali dwójkę młodych ludzi, którzy kilka dni wcześniej również ukradli ze sklepu produkty.

Podejrzewali również, że złodzieje ponownie będą chcieli popełnić przestępstwo. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali mieszkańców Piły tuż za linią kas z koszykami pełnymi produktów, za które nie zapłacili.

Przy zatrzymanych mundurowi znaleźli różne rodzaje drogich alkoholi i produktów spożywczych. Podczas dokładnego sprawdzenia odzieży okazało się, że 25- letnia mieszkanka Piły również posiadała przy sobie amfetaminę.

Łączna wartość skradzionych towarów przekroczyła 6700 złotych. Złodziejska para usłyszała już zarzuty, za które grozi im kara do 5 lat więzienia. Dodatkowo zatrzymana kobieta odpowie za posiadanie narkotyków.

Policjanci podkreślają, że sprawa jest rozwojowa.

Poprzedni artykułKobieta zatrzymała pijanego kierowcę
Następny artykułSwarzędz. Udało mu się ukrywać aż 18 lat