Reklama Toyota

Pożar hali na terenie firmy Farmutil w Śmiłowie [ZDJĘCIA,WIDEO]

OSP Kaczory

W czwartek 30 kwietnia około godziny 16:24 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Pile otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że na terenie jednej z Firm w miejscowości Śmiłowo doszło do pożaru hali. 

Z pozostałych przekazanych informacji wynikało, że do pożaru doszło w Firmie Farmutil „Zakład Rolniczo-Przemysłowy” oraz, że zagrożona pożarem jest również hala obok „lakiernia”.

Na miejsce pożaru natychmiast zadysponowano pobliskie jednostki ochotniczych straży pożarnej z OSP Kaczory w sile dwóch zastępów, oraz po jednym zastępie z OSP Zelgniewo, OSP Grabówno, a także zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 i 2 w Pile.

Po dojeździe pierwszych zastępów i rozpoznaniu udało się ustalić, że pali się jedna z hal na terenie zakładu. Po rozpoznaniu na palącą się halę podano prądy wody w celu ugaszenia ognia. Spaleniu uległo wnętrze pomieszczenia oraz znajdujący się w niej wózek widłowy.

Po ugaszeniu pożaru dokładnie przewietrzono całe pomieszczenie. Z pożarem walczyło w sumie osiem zastępów straży pożarnej. Na miejscu obecny był również Oficer Operacyjny z KP PSP w Pile.


Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.