Reklama samochody.pl

Zamordowani rodzice, córka zatrzymana. Mieli rany rąbane, cięte i szarpane

Kobiecie został postawiony zarzut podwójnego zabójstwa, co będzie również skutkowało wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi jej kara dożywotniego więzienia.

Do podwójnego zabójstwa doszło w jednym z mieszkań w Ostrudzie. Policjanci wyłamali drzwi, żeby wejść do środka. W jednym z pokoi na podłodze znaleźli ciała kobiety i mężczyzny leżące w kałuży krwi. Doszło do ich zabójstwa. W tej sprawie zatrzymana została 27-letnia córka ofiar.

W środę, 28lutego, około południa dyżurny ostródzkiej policji otrzymał zgłoszenie z prośbą o przeprowadzenie interwencji w jednym z mieszkań przy ul. Demokracji w Ostródzie. Zgłaszający poinformował, że właściciel mieszkania nie pojawił się w miejscu swojej pracy, co wydało mu się dziwne. Nie miał możliwości wejścia do środka jego mieszkania, a po tym jak zajrzał przez okno, nabrał podejrzeń, że mogło tam wydarzyć się coś niepokojącego.

Policjanci na miejscu zdecydowali o siłowym wejściu do mieszkania. Wewnątrz, w jednym z pomieszczeń, na podłodze ujawnili ciała dwóch osób. To małżeństwo, 49-letnia kobieta i 57-letni mężczyzna. Zginęli od rany ciętych, kłutych i rąbanych.

Na miejscu długo pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z zespołem techników kryminalistyki. Pod nadzorem trojga prokuratorów pracowali na miejscu zdarzenia do późnych godzin wieczornych. Dodatkowo dla komendy policji w Ostródzie został ogłoszony alarm, w celu jak najszybszego ustalenia okoliczności zabójstwa i jego sprawcy. Do działań zostali zaangażowani również policjanci prewencji w Olsztynie.

Na podstawie zbieranych z każdą godziną nowych ustaleń, wieczorem w pobliskiej miejscowości w okolicy Ostródy policjanci zatrzymali 27-letnią córkę zamordowanych. Zabezpieczone zostały narzędzia, które miały posłużyć do zabójstwa.

Zgromadzone dotychczas informacje wskazują na udział zatrzymanej kobiety w tym tragicznym zdarzeniu. W chwili zatrzymania kobieta była trzeźwa, zachowywała się spokojnie i nie stawiała oporu.

Kobiecie został postawiony zarzut podwójnego zabójstwa, co będzie również skutkowało wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi jej kara dożywotniego więzienia.

Poprzedni artykułSfingowali własną śmierć w wypadkach i wyłudzali odszkodowania (ZDJĘCIA)
Następny artykułZaginęła 37-letnia Paulina