Reklama samochody.pl

Zaginęła 14-letnia Daria. Wyszła po książkę. Policja: Została zamordowana a ciało ukryte

14-letnia wówczas Daria Młynarczyk wyszła z domu przy al. Poznańskiej i nie mam jej do dziś

Policjanci z poznańskiego Archiwum X wracają do sprawy zaginięcia Darii Młynarczyk. 14-latka zaginęła, 9 listopada, 1995 r. w Pile. Policjanci podejrzewają, że dziewczynka została zamordowana. Komendant wojewódzki policji w Poznaniu wyznaczył 10 tys. zł nagrody za pomoc w rozwikłaniu tej sprawy.

W dniu 9 listopada 1995 r., 14-letnia wówczas Daria Młynarczyk wyszła z domu przy al. Poznańskiej. Poszła do księgarni po podręcznik do nauki języka angielskiego.

Tamtego dnia miała być widziana na przystanku autobusowym przy al. Poznańskiej, w rejonie ulicy Polnej w Pile. Do domu jednak nie wróciła. Od tego czasu ślad po 14-latce zaginął.

Szczegółową analizą sprawy sprzed 25 lat zajęli się policjanci z Archiwum X komendy wojewódzkiej policji w Poznaniu. Policjanci podejrzewają, że dziewczynka mogła paść ofiarą zabójstwa, a jej zwłoki zostały ukryte.

W związku z tym Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych dla osoby, która przekaże policjantom informacje mogące pomóc rozwikłać tę sprawę.

Informacje należy przekazać oficerom operacyjnym dostępnym pod numerem telefonu 505 087 927.

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek. Samochód dosłownie złamał się. Zginął 19-letni strażak (ZDJĘCIA)
Następny artykułChcąc uniknąć zderzenia z kombajnem kierujący uderzył w drzewo. Jedna osoba ranna