Reklama Toyota

Zaatakował na chodniku, pobił i obrabował mieszkańca Konina

Przed sądem stanie 39-letni mężczyzna, który w obecności swojego kolegi napadł na 37-letniego mieszkańca Konina. Zabrał mu torbę z zakupami w której znalazł się m.in. alkohol. W ciągu kilku minut sprawcy rozboju zostali zatrzymani i doprowadzeni do policyjnego aresztu.

W czwartek, 28 września, w godzinach wieczornych na ulicy Chopina  do 37 letniego koninianina podeszli dwaj nietrzeźwi mężczyźni, jeden z nich uderzył pokrzywdzonego kilka razy w twarz i zabrał mu torbę z zakupami, następnie po dokonaniu rozboju groził mu śmiercią.

W zainteresowaniu sprawców była zawartość torby, którą mężczyzna trzymał w ręku, bo znajdował się tam w większości alkohol.

Chwilę po dokonaniu rozboju zostali zatrzymani przez policjantów i trafili do policyjnego aresztu.  Dwa dni później   jeden z mężczyzn usłyszał prokuratorski zarzut dokonania rozboju oraz gróźb karalnych, do których się przyznał.  Ponadto   prokurator  zastosował wobec sprawcy dozór policyjny i zastosował zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Poprzedni artykułWydmuchał trzy promile alkoholu. Jechał po kebab
Następny artykułKompletnie pijana wiozła oplem dwoje dzieci. Mamusia wydmuchała ponad trzy promile alkoholu