Wyszedł z więzienia i znowu tam wróci

Na początku stycznia br. policjanci z kolskiej jednostki Policji zatrzymali poszukiwanego 35-letniego mieszkańca miasta Koła. W trakcie wykonywania swoich czynności mundurowi ujawnili przy zatrzymanym substancje, których posiadanie jest zabronione. Mężczyzna po odbyciu kary pozbawienia wolności usłyszał kolejne zarzuty.

35-letni mieszkaniec Koła był doskonale znany kolskim funkcjonariuszom, ponieważ już niejednokrotnie „przewijał się” w policyjnych materiałach.

W czwartek 5 stycznia 2023 roku mężczyzna został zatrzymany przez jeden z patroli Policji w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci w trakcie zatrzymania przy 35-latku ujawnili substancje, których posiadanie jest zabronione.

Następnie w domu poszukiwanego znaleziono kolejne „zapasy nielegalnych środków”. Jak się okazało po przeprowadzonych badaniach mężczyzna posiadał łącznie prawie 24 gramy marihuany, ponad 38 gramów amfetaminy i niecałe 3 gramy innej substancji psychotropowej.

35-letni kolanin zaraz po opuszczeniu zakładu karnego usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny Prokuratura Rejonowa w Kole zastosowała poręczenie majątkowe, dozór Policji oraz zakaz opuszczania kraju.

Poprzedni artykułTego się nikt nie spodziewał. Skończył praktyki a potem… okradł piekarnię
Następny artykułTa jazda kosztowała go 1500 zł i 13 punktów karnych