Reklama samochody.pl

Wypadek z udziałem dwóch samochodów dostawczych. Nikt nie odniósł obrażeń

W dniu 11 maja 2021r. o godzinie 12.18 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Sokołowo gm. Koło.

Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole i Ochotniczej Straży Pożarnej z Wrzącej Wielkiej i Kiełczewa I. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy, którzy opuścili pojazdy przed przyjazdem JOP na miejsce zdarzenia. Na miejscu znajduje się patrol Policji. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Wszystkie osoby, które brały udział w zdarzeniu odmówiły udzielenia im Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Przy pomocy miernika wielogazowego sprawdzono czy nie doszło do wycieku gazu z przewożonych butli – miernik nie wskazał zagrożenia, brak wycieków. Odłączono dopływ prądu z akumulatorów w obu pojazdach. Działania zakończono. Po odjeździe JOP na miejscu zdarzenia pozostaje Policja, która zabezpiecza miejsce zdarzenia oraz prowadzi dalsze czynności.

Działania ratownicze trwały przez 1 godzinę i 15 minut. W akcji uczestniczyło 13 strażaków.

Opracowanie: asp sztab. Różycki Robert

Foto: Archiwum KP PSP Koło

Poprzedni artykułNie zdążył postawić trójkąta ostrzegawczego. Volkswagen wjechał w tył audi (ZDJĘCIA)
Następny artykułKompletnie pijany kierowca TIRA wjechał na kaliski rynek. Mężczyźnie grożą dwa lata więzienia