Reklama samochody.pl

Wypadek. Subaru uderzyło w toyote. 8-letnie dziecko zostało przetransportowane do szpitala (ZDJĘCIA)

Wypadek dwóch samochodów osobowych na drodze powiatowej na trasie Kębłowo – Świętno. Trzy osoby ranne,  w tym 8-letnie dziecko. 

Do wypadku doszło w środę, 24 marca. Po godzinie 13:00 Dyżurny Wolsztyńskich strażaków odebrał zgłoszenie. Według zgłoszenia wynikało, że doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych oraz, że nie ma osób uwięzionych w pojazdach.

Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratiwniczo-Gaśniczej z Wolsztyna oraz po jednym zastępie strażaków ochotników z Kębłowa i Świętna, a także patrol policji i zespół ratownictwa medycznego z podstacji z Wielichowa.

Po dojeździe na miejsce pierwszych służb potwierdzono zgłoszenie, oraz zastano cztery oosby, które podróżowały samochodami znajdowały się pod opieką osób postronnych.

Do działań strażaków należało zabezpieczenia miejsca zdarzenia, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy w postaci wsparcia psychicznego. Wszystkie osoby, które podróżowaky Toyota Yaris zostały przetransportowane do szpitala. Wśród rannych było około 8-letnie dziecko.

Kierowca casubaru, mieszkaniec gm. Wolsztyn nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy toyoty, doprowadzając do zderzenia obu pojazdów

Za rażące naruszenie przepisów policjanci zatrzymali kierowcy subaru prawo jazdy. O karze dla niego zdecyduje sąd.

Poprzedni artykułPoważny pożar domu. Z żywiołem walczyło dziewięć zastępów straży (ZDJĘCIA)
Następny artykułPowstaje wielkie centrum handlowe. Otwarcie w przyszłym roku