Reklama samochody.pl

Kierowca bmw wpadł za prędkość, a wyszło, że ma jeszcze dług wobec sądu

Kontrola drogowa podjęta wobec kierującego bmw zakończyła się jego zatrzymaniem, ponieważ on poszukiwany przez sąd w Jeleniej Górze. Powodem podjęcia interwencji przez policjantów była nadmierna prędkość bmw

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek, 7 sierpnia we Wroniawach na ul. Wolsztyńskiej. Policjanci kontrolujący prędkość w terenie zabudowanym zwrócili uwagę na jadące w ich kierunku bmw. Ponieważ auto jechało z prędkością 69 km/h postanowili zatrzymać do kontroli kierującego nim mężczyznę.

Kierujący okazał się 44-letni mieszkaniec Puław. Został poinformowany o popełnionym wykroczeniu, a następnie wylegitymowany. Podczas sprawdzenia w systemie informatycznym policjanci ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w związku z popełnionym w 2018 r. wykroczeniem, za które do chwili obecnej nie poniósł odpowiedzialności.

Policjanci skontaktowali się z jeleniogórskim sądem i ustalili, że mężczyzna jest zobowiązany do zapłacenia grzywny w wysokości 2 tys. zł lub odbycia kary zastępczej więzienia.

Finałem policyjnej kontroli był w tych okolicznościach nie tylko mandat 200zł za przekroczenie dozwolonej prędkości i 2 punkty karne ale również 2000 złotych grzywny, jakie mężczyzna przelał na konto sądu za wykroczenie sprzed czterech lat.

Poprzedni artykułCiężko pobił 79-latka w autobusie i uciekł
Następny artykułCo za rodzinka. Ojciec z córką skatowali swoją ofiarę kijami bejsbolowymi