Reklama Toyota

Śmiertelny wypadek. Zderzenie autobusu pracowniczego z volkswagenem. Czy zawiniła plama oleju?

Na tarasie między Cerekwicą i Pamiątkowem zderzyły się autobus pracowniczy oraz volkswagen. Kierowca volkswagena zmarł w szpitalu.

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 19 lutego, z samego rana na tarasie między Cerekwicą i Pamiątkowem. Zderzyły się autobus pracowniczy oraz volkswagen. Kierowca volkswagena zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło z samego rana. Zderzyły się autobus pracowniczy oraz volkswagen. Na miejsce wypadku szybko dojechały samochody służby ratunkowych.

Autobusem do pracy jechało 13 osób. Do szpotala zostały zabrane dwie osoby. To kierowcy autobusu oraz volkswagena. Niestety kierowca volkswagena zmarł w szpitalu. Kierowca autobusu został lżej ranny.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że kierowca volkswagena zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z autobusem, po którym osobówka wypadła z drogi do rowu.

Na drodze w miejscu tragedii została znaleziona plama oleju. Możliwe, że kierowca volkswagena na niej wpadł w poślizg i zjechał pod autobus.

Poprzedni artykułDziadek przejechał ciągnikiem 1,5-rocznego wnuczka. Chłopiec zginął na miejscu
Następny artykułOperator roweru miejskiego ukarany grzywną ponad 791 tys. zł. Za co?