Reklama Toyota

Wypadek. Jadąc fordem z niemowlęciem uderzył w dom. Ranna została lokatorka (ZDJĘCIA)

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy lokatorce domu oraz odłączeniu zasilania w fordzie.

Do wypadku doszło we wtorek, 2 kwietnia, o godzinie 17:23 w Obornikach. Kierujący Fordem Focusem uderzył w płot i dom na ulicy Polnej w Obornikach. Ranna została lokatorka.  

Na miejsce wypadku szybko dojechały służby ratunkowe. Na miejsce zdarzenia ustalono, że z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi kierujący Fordem Focusem wypadł z drogi. Samochód uderzył w betonowy płot posesji i dom.

Kierująca z niemowlęciem wyszedł z auta o własnych siłach. Nie wymagała pomocy medycznej. Na skutek zdarzenia, elementy konstrukcyjne płotu wpadły się przez okno do piwnicy budynku. Tam raniły lokatorkę.

Ranna mieszkanka posesji po zaopatrzeniu przez strażaka, przed przybyciem karetki została przewieziona przez członka rodziny do szpitala w Obornikach.

Po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego kierująca Fordem wraz dzieckiem również została przetransportowana do szpitala w Obornikach.

Na czas prowadzonych działań na drodze wprowadzono ruch wahadłowy. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy lokatorce domu oraz odłączeniu zasilania w fordzie.

Poprzedni artykułWpadł wioząc narkotyki warte 5 mln zł
Następny artykułMiał 3,6 promila alkoholu. Roztrzaskał się samochodem z dziećmi. Lądował śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)