Reklama samochody.pl

Wypadek dwóch samochodów na autostradzie A2 w kierunku Poznania. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

OSP Kuślin

W nocy z poniedziałku na wtorek 20/21 lipca około godziny 2:00 w nocy Służby Ratunkowe z Nowego Tomyśla zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na 121 kilometrze autostrady A2 w kierunku Poznania. 

Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano zawodowych strażaków z Nowego Tomyśla, ochotników z Kuślina, policję, zespół ratownictwa medycznego, a także służby autostradowe.

| POLECANE – Tłum na pogrzebie druha OSP Buk. Zmarł podczas akcji (DUŻO ZDJĘĆ,WIDEO)

W zdarzeniu udział brały samochody marki Mercedes Sprinter oraz Dodge. Siła uderzenia była na tyle silna, o czym świadczą bardzo mocne zniszczenia samochodu dostawczego. Przyczyną zdarzenia było prawdopodobnie nie zachowanie ostrożności oraz prędkości do panujących warunków na drodze samochód osobowy marki Dodge najechał na tył poprzedzającego go Mercedesa Sprintera. Szczegółowe przyczyny oraz przebieg całego zdarzenia ustala policja.

| POLECANE – Ruszają zapisy na Ogólnopolski Zlot samochodów Pożarniczych i Zabytkowych

Siła zderzenia była tak duże, że pojazd marki Dodge po uderzeniu zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne, które zdaniem pracującego na miejscu lekarza zostały przewiezione do szpitala na szczegółowe badania.

Poprzedni artykułGwałtowna burza przeszła nad Chodzieżą [ZDJĘCIA]
Następny artykułTragedia na drodze. Uderzył w drzewo. Młody mężczyzna zginął na miejscu (ZDJĘCIA)