Reklama samochody.pl

Tragedia na drodze. Uderzył w drzewo. Młody mężczyzna zginął na miejscu (ZDJĘCIA)

JRG Międzychód

W niedzielę, 20 lipca, około godziny 16:00 Służby Ratunkowe z Międzychodu zostały powiadomione o wypadku w miejscowości Sierakowo w kierunku Kwilcza. 

| POLECANE – Tłum na pogrzebie druha OSP Buk. Zmarł podczas akcji (DUŻO ZDJĘĆ,WIDEO)

Na miejsce natychmiast wysłano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Międzychód, ochotników z OSP Sierakowo, Grupa Operacyjna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję.

Po dojeździe na miejsce służb zastali oni straszny widok. Samochód osobowy marki Honda Civic, niemal przecięte na pół. W środku rozbitego pojazdu znajdowała się jedna osoba, kierowca. W wyniku odniesionych obrażeń lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon u kierującego.

| POLECANE – Ruszają zapisy na Ogólnopolski Zlot samochodów Pożarniczych i Zabytkowych

Ze wstępnych ustaleń policji, którzy pracowali na miejscu ustalili, że 28-letni kierujący samochodem osobowym marki Honda jadąc w kierunku Sierakowa, z nieznanych przyczyn, na prostym odcinku drogi, zjechał z drogi i z ogromną siłą uderzył w drzewo.

Decyzją pracującego na miejscu prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Trwa wyjaśnianie tragicznego w skutkach wypadku.

 

Poprzedni artykułWypadek dwóch samochodów na autostradzie A2 w kierunku Poznania. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)
Następny artykułStrażacy wezwani do wypadku przez system eCall [ZDJĘCIA]