Reklama samochody.pl

Wypadek dwóch pojazdów na prostej drodze. Jedna osoba przetransportowana do szpitala [ZDJĘCIA]

mł. bryg. Leszek Naranowicz.

W dniu, 21 września, o godzinie 8:14 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży otrzymało informację poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku dwóch samochodów osobowych na drodze DW-183 w miejscowości Drzązgowo i poszkodowanej prawdopodobnie jednej osobie.

Zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Chodzieży, Policję oraz ambulans Państwowego Ratownictwa Medycznego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 183 w okolicach miejscowości Drzązgowo doszło do wypadku, w którym uczestniczyły dwa pojazdy osobowe, z których jeden po dachowaniu znajduje się częściowo na poboczu.

W pojeździe tym siedziała kierująca pojazdem z widoczną raną głowy. Na miejsce dojechał również radiowóz Policji. Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego i przejęciu poszkodowanej, okazało się, że kierująca drugim samochodem źle się poczuła i jest jej słabo – pomocy udzielił jej zespół ratowników medycznych. Na czas działań droga była całkowicie zablokowana. Do Izby Przyjęć Szpitala w Chodzieży została przetransportowana ambulansem ZRM jedna poszkodowana kobieta.

W działaniach trwających ponad 2 godziny brały udział 3 zastępy straży pożarnej (8 strażaków), Policja oraz Państwowe Ratownictwo Medyczne.

mł. bryg. Leszek Naranowicz.

Poprzedni artykułPilne! Tragedia na drodze pod Wschową (ZDJĘCIA)
Następny artykułŚmiertelny wypadek podczas wyprzedzania. Kierująca golfem wepchnęła polo prosto pod bmw (ZDJĘCJA,WIDEO)