Reklama e-mundur.pl

Śmiertelny wypadek podczas wyprzedzania. Kierująca golfem wepchnęła polo prosto pod bmw (ZDJĘCJA,WIDEO)

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, 22 września, w Tylewicach (pow. wschowski). Kierująca volkswagenem golfem podczas wyprzedzani uderzyła w volkswagena polo, który wpadł prosto pod jadące z naprzeciwka bmw.
39-latka kierująca polo zginęła na miejscu. Kierująca volkswagenem golfem jechała przez Tylewice w kierunku Starego Strącza. Zaczęła wyprzedzać volkswagena polo. – W trakcie wyprzedzania zobaczyła jadące z naprzeciwka bmw i zaczęła hamować – mówi kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka policji we Wschowie. 22-latka w golfie chcąc uniknąć zderzenia uderzała w volkswagena polo.
Volkswagen polo po uderzeniu wpadł bokiem pod nadjeżdżające z naprzeciwka bmw.Doszło do potężnego zdarzenia. Uderzone w bok polo wypadło z drogi. Z drogi wypadł też golf. Na miejsce wypadku dojechały służby ratunkowe.

 

Wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. – Niestety kierująca volkswagenem polo 59-letnia mieszkanka gminy Sława zginęła na miejscu wypadku – mówi kom. Piwowarska. Na drodze pracują wschowscy policjanci oraz prokurator.