Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: Wpadli BMW do stawu. Na pomoc czekali stojąc na dachu
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Z kraju > Wpadli BMW do stawu. Na pomoc czekali stojąc na dachu
Z kraju

Wpadli BMW do stawu. Na pomoc czekali stojąc na dachu

Ostatnia aktualizacja 10 lutego 2024 12:20
Opublikowano 10 lutego 2024
Udostępnij
Udostępnij

Kierujący BMW nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, wypadł z drogi i wjechał do stawu. Całe zdarzenie miało miejsce w Klementowicach w powiecie puławskim.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy w Klementowicach, w gminie Kurów. 56-latek kierujący samochodem marki BMW z gminy Poniatowa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i wjechał do stawu. Na szczęście zarówno jemu jak i 61-letniemu pasażerowi udało się wydostać z tonącego samochodu przez szyberdach, a jadący za nimi inny kierowca natychmiast wezwał pomoc. Stojąc na dachu samochodu mężczyźni oczekiwali na przyjazd służb.

Na miejsce, poza policjantami z komisariatu w Kurowie wezwano ochotniczą i państwową straż pożarną, w tym Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Lublina. Strażacy pomogli mężczyznom wydostać się na brzeg, gdzie zajęli się nimi ratownicy medyczni. Zarówno kierowcy jak i pasażerowi nic się nie stało, ale ze względu na wychłodzenie organizmu zostali przetransportowani do szpitala na obserwację. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

- Reklama -
Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Śmiertelny wypadek. Opel rozerwany
Następny artykuł Małżeństwo wynajmowało mieszkania, których nie mieli. Pomagała im mama
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Z kraju

Było jak w filmie. Stracili pieniądze na maseczkach, więc wymyślili napad i kradzież busa z towarem

Dwaj mieszkańcy Lublina upozorowali napad na kierowcę busa przewożącego maseczki chirurgiczne warte 400 tys. zł. Ubezpieczając wcześniej maseczki czekali na…

3 min czytania
Z kraju

Policyjny pościg za 29-latkiem. Miał przy sobie narkotyki

W dniu, 15 stycznia, po północy policjanci z pabianickiej patrolówki interweniowali w miejscowości Stanisławów Stary. Z treści zgłoszenia wynikało, że…

2 min czytania
Z kraju

Zmarło 10 osób zakażonych koronawirusem. Aż 268 nowych zakażeń

W niedzielę, 5 kwietnia, ministerstwo zdrowia poinformowało o śmierci 10  osób zakażonych koronawirusem i aż 268 nowych zakażeniach. Potwierdzone przypadki…

1 min czytania
Z kraju

Pijany kierujący seatem potrącił dwóch chłopców. 10-latek walczy o życie

Do tragedii doszło na drodze w Monicach koło Sieradza (woj. łódzkie). Pijany kierujący seatem potrącił dwóch chłopców jadących rowerami. 10-latek…

1 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?