Reklama Toyota

Potworny wypadek. Renault uderzył w drzewo. Zginęła młoda kobieta

Na drodze krajowej DK 46 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 23-letnia kierująca z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w drzewo. Niestety pomimo natychmiastowej pomocy poniosła śmierć na miejscu. Przypominamy o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego oraz ograniczeniach prędkości.

Wczoraj (3.05.2023 r) po godzinie 15:20 dyżurny nyskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na drodze krajowej DK46 na trasie Sidzina – Malerzowice Wielkie.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci – kierująca samochodem osobowym marki renault z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny, straciła panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Pomimo udzielonej pomocy23-letnia kierująca poniosła śmierć na miejscu.

Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Decyzją prokuratora będącego na miejscu zdarzenia pojazdy oraz ciała zostały zabezpieczone do celów procesowych. Teraz pod nadzorem prokuratury policjanci będą starać się ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Przypominamy o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego oraz ograniczeniach prędkości.

Poprzedni artykułChciała uniknąć zderzenia z psem. Doszło do wypadku (zdjęcia)
Następny artykułWieloletni prezes OSP Czacz odszedł na wieczną służbę